Uncategorized

Levinumad vead, mida teevad kogenematud kasiinomängurid            

Tehnoloogia arenguga on muutunud pea kõik eluvaldkonnad, sealjuures tervishoid, pangandus, haridus ja meelelahutus. Viimasest rääkides ei pääse mööda ka kasiinodest, mis paljudele põnevust pakuvad. Närvekõditavate mängude mängimiseks pidi varem kasiinosse kohale minema, aga nüüd saab sarnast põnevust tunda ka netikasiinodes (kasiino internetis) .

Alustades tutvumist Eesti kasiinoportaalidega, võivad paljud asjad näida täiesti uued ja võõrad, mistõttu võib ette tulla ka ekslikke otsuseid. Selleks, et mängudes edukamalt osaleda ja rohkem võita, tuleb teada, milleks valmis olla ning mida kasiinoportaale kasutades vältida. Loetleme siin mõningad levinumad vead, mida algajad netikasiino kasutajad teevad.

          Väheusaldusväärse kasiino valimine

Suur osa meist leiab oma kasiinoportaali kõige lihtsama meetodi järgi – avab otsingumootori, kuhu kirjutab netikasiino või lihtsalt kasiino ja valib selle, mis esmapilgul parim näib. Eestis ja mujal kasiinodest puudust tõesti ei ole, justkui leiaks midagi igaühele.

Siiski, enne kui otsustad end mõnele Eesti või välismaa netikasiinole anda, kontrolli, kas see on turvaline ning usaldusväärne. Kõigil vastutustundlikel ja usaldusväärsetel kasiinoportaalidel peab olema vastav litsents, mis kinnitab vastavust konkreetsete Euroopa standarditega.

          Kõigi boonuste järjest kasutamine

Üks toredatest lisadest, mida pakuvad nii välismaa kui ka Eesti kasiinod, on võimalus kasutada erinevaid boonuseid. Neid pakutakse nii vastregistreerunud kasutajatele, kui ka ammustele klientidele. Aja jooksul võib boonuste valik märgatavalt muutuda ning need võivad olla vägagi kutsuvad. Siiski tasub enne boonuste kasutamist tutvuda tingimustega ning veenduda, et need on siiski nii väärtuslikud kui esmapilgul näivad.

          Uudiste märkamata jätmine

Kohalikud ning välismaised kasiinoportaalid pakuvad regulaarselt uusi mänge, boonuseid ja teisi võimalusi, mille vastu kindlasti huvi tunda, kui soovid mängida edukalt ning saada erinevaid kasulikke boonuseid.

          Mängureeglite mittetundmine

See on üks peamiseid põhjuseid, kus asjad võivad “tuksi minna”, kui hasartmängudega tutvust teed. Sõltumata sellest, kas mängid pokkerit, blackjacki või midagi muud, tutvu kindlasti reeglitega.

Peamine on aga meeles pidada, et kasiino on eelkõige meelelahutus ning mitte unustada, et hasartmängud võivad tekitada sõltuvust.