Покер

Hakka ruletieksperdiks

Rulett on suurepärane online kasiinomäng neile, kellel on liiga igav istuda ja kangi tõmmata nagu mänguautomaatide puhul. Paljud inimesed peavad ruletti atraktiivseks selle interaktiivse olemuse ja mitmete võiduvõimaluste tõttu, kuid online-kasiino rulett on sama ahvatlev neile, kes ei taha tegeleda rahvarohke kasiinoga. Inimesed on kogemuse tõttu kaotanud suure osa online-kasiinomängude, näiteks ruleti mängimisest. Selleks, et kellestki saaks online-kasiino ruleti ekspert, peab ta õppima ruleti mängimise nöörid.

Kuidas mängid ruletti?

Kui keegi soovib mängida online kasiino ruletti, peab ta paika panema põhitõed, enne kui unistab eksperdiks saamisest. Rulett sisaldab 38 numbriga palli ja ratast (0-36 ja 00), kus mängijad püüavad ära arvata, millisele numbrile pall maandub. Numbrite äraarvamine pole ainus viis võita. Mängijatel on võimalus valida, kas punane või must, juhus või paaris ning kindel numbrivahemik.

Siiski on rulett ikkagi põhjalikum kui põhitõed. Võitmiseks on palju võimalusi ja reegleid, mida järgida. Internetikasiino ruletis on sise- ja välispanused.

Panusta:

* Punane, must, juhus ja isegi on kõik panused, nii et kui mängija panustab 5 dollarit ja võidab, saab ta 5 dollarit pluss panuse.
* Kümned panused võimaldavad inimesel valida 3 komplekti vahel (1-12, 13-24, 25-36) ja see on 2:1, nii et kui ta paneb 5 dollarit ja võidab, saab ta 10 dollarit pluss summa pange sisse.
* Parim veerg on väga sarnane tosina panusega, erinevus seisneb selles, et numbrid ei ole järjestikused. Selle asemel panustavad nad pigem vertikaalsele veerule kui numbrirühmale.

Välispanused:

* Otsene panus on see, kui mängija panustab ühele numbrile, kus võitja saab 35:1. Seega, kui ta panustab 1 dollari ja võidab, saab ta 35 dollarit pluss selle, mida ta panustab.
* Jagatud panus on siis, kui inimene panustab kraananumbri žetoonidele, mille eest makstakse 17:1.
* Line panus on see, kui mängija asetab oma kiibi sise- ja väliskülje eraldavale joonele, väljamaksega 11:1
* Nurgapanus on see, kui mängija asetab oma kiibi nelja numbriga nurka ja maksab võidu korral 8 ühele.
* Korvipanus on viiekohaline panus nullile (00, 1, 2, 3), mis maksab 6:1. Mängijad peaksid aga meeles pidama, et see on teadaolevalt halvim panus online-ruletikasiinos mängimiseks.
* Topelttänava panus on panus kuuele numbrile, mis maksab 5:1. Mängijad peavad asetama oma žetoonid seest ja väljast eraldavale joonele, võimaldades neil istuda ka ülal või all real.

Näpunäiteid ruletieksperdiks saamiseks

Suurepärane võimalus saada online kasiino ruleti eksperdiks on registreeruda tasuta online kasiinosse ja harjutada nii palju kui võimalik. Hea on meeles pidada, et harjutamine teeb meistriks.

Abiks on eelmiste numbrite ja värvide jälgimine. See ei pruugi võitu garanteerida, kuid aitab mängijatel näha, millised on nende koefitsiendid. Näiteks kui number 17 on langenud viimase 2 vooru jooksul, võib kindlalt öelda, et seda mõnda aega ei juhtu, nii et mängija ei panusta sellele numbrile.

Algnumbri säilitamine aitab mängijatel tasa teha. Näiteks kui mängija alustab 30 dollariga ja jõuab 60 dollarini, peab ta tagastama alustatud 30 dollarit, et ta ei kaotaks raha.

Online kasiino rulett on suures osas õnnemäng, kindlat viisi suurte võitmiseks pole. Kui aga keegi valib alustuseks tasuta online kasiino, peaks ta hakkama kogemusi koguma ja sagedamini võitma. Seega on parim viis õppida põhireegleid ja online-kasiino ruleti mängimist ning harjutada nii palju kui võimalik.