Карты

Ameerika ruleti strateegia

Enamik inimesi peab hasartmänge vaba aja veetmise vormiks ja väljundiks, mis aitab mõnel raskel päeval meelt lahutada. Hasartmängud on tulus tegevus, milles kasum avaldub ainult neile, kellel on sellele juurdepääs.

Kui olin 14-aastane, viisid vanemad mind 2-päevasele kruiisile, see oli suurepärane; mu isa nägi kogu aeg veidi roheline välja, samal ajal kui mu ema tutvustas mulle pardakasiino võlu – sellest sai alguse minu armusuhe ruletiga. Kümme aastat hiljem armastan ruletiratast ikka veel, veojõud ja põnevus pole veel eksinud. Selle kümne aasta jooksul olen aga märganud mitmeid strateegiaid, millega inimesed kipuvad mängima – isiklikult arvan, et nad võtavad mängust nalja, aga hei, igaühel on õigus teada, millised on tema võimalused, eks. ?

Kõige sagedamini kasutatav ruletistrateegia on tuntud kui Martingale.

See strateegia põhineb teoorial, et kaotusteseeria ei kesta kaua, seega kui panustad jätkuvalt ühele kahest võrdse võimalusest (nt must või punane / koefitsient või paaris), ei lähe kaua aega, kuni võidad. Nüüd saate selle eest raha teenida kahekordistades oma panust iga kord, kui te ei võida. Segaduses? Ära ole selline! Kui panustan 5 dollarit punasele ja see näib olevat must, siis olen kaotanud 5 dollarit, kuid järgmises voorus panustan punasele 10 dollarit – oih, jälle must, nüüd olen kaotanud kokku 15 dollarit. Pole hullu, jään kinni. Martingale’i teooriaga kahekordistasin oma panuse samale valikule ja panin punasele 20 dollarit. Halleluuja, see on punane! Ma võitsin 40 dollarit. Kas see töötab? Jah, ma panustan $ 5 + $ 10 + $ 20 = $ 35; teenisin 5 dollarit kasumit. Kas see on arusaadav?

Pärast Martingale’iga maadlemist on järgmiseks strateegiaks Uber Martingale, mida tuntakse paremini kui Grand Martingale. See strateegia toimib samamoodi nagu tavaline Martingale, välja arvatud see, et Grand Martingale’iga kahekordistate oma panuse ja lisate ühe oma esialgsetest panustest. Seega korrutate pärast esimest 5 dollari suurust kaotust selle 10 dollariga, kuid lisate ka ühe, mis on veel 5 dollarit, nii et teie teine ​​panus on 15 dollarit. Kui see teile ei sobi, kahekordistate 15 dollarit ja lisage üks, mis on $. 5, et teha oma kolmas panus 35 dollarit ja nii edasi. See suurendab teie kasumimarginaali, kui võidate.

Parimad ja halvimad ruletistrateegiad

Tõde on see, et olen näinud inimesi selle strateegiaga suuri võitmas; nad on väga loogilised ja teevad oma tööd. Siiski olen näinud ka inimesi, kes kaotavad neile palju, sest nad ei planeerinud õigesti; Madala limiidiga lauad võivad Martingale’i strateegia mängimisel probleeme tekitada, kuna need suurendavad võimalust jõuda limiit enne võitu. Nii et kui kavatsete seda strateegiat mängida, mängige kõrge limiidiga lauas ja alustage panuseid alati madalalt.

See ei ole ainus kasutatav ruletistrateegia, kuid see on kõige levinum. Isiklikult leian, et kõik strateegiad on pisut tüütud, välja arvatud minu omad – lemmiknumbrid, sünnipäevad ja kõhutunde järgimine; ausalt öeldes ei saa te sellest üle.