Suvel uuendas USA tarkvarahiid Microsoft oma operatsioonisüsteemi Windows

Mis kannab nüüd numbrit 10. Ida poolt on kuuldud, et tegu võib olla sind väga põhjalikult jälgiva programmiga, vandenõuteoreetikud on avaldanud, et numbrikombinatsiooni taga võivad olla tulnukad, kuid tegelikult muutub operatsioonisüsteem mugavamaks ja lihtsamalt kasutatavaks, muutudest tootest teenuseks.

Miks on Windows 10 parem kui varasemad versioonid? Uurime spetsialistilt, miks peaks selle paigaldama?

Sest selle arendusel on kombineeritud tarbijate poolt enim kasutatud funktsioone mis olid olemas Windows 7-el kuni Windows 8.1-ni Windows 10 on uus, kuid selles on palju kasutajate jaoks tuttavat, näiteks Start-menüü, mis on pakkunud head kogemust nii töölaua kui ka puutetundliku seadme kasutajale. Continuum – funktsionaalsus, mis võimaldab automaatselt vahetada kasutajaliidest töölaua ja puutetundliku vahel – lisab erakordselt mugava võimaluse tänaste 2-1 seadmete ja tahvlite kasutajatele. Windows 10-et võib täna nimetada kõige turvalisemaks Windowsiks. Kindlasti muudab see töö lihtsamaks ja efektiivsemaks kuna seda on lihtne kasutada ja peab tööle vastu. Eriti rõhutaks siinkohal turvalisust. Windows 10 on loodud ajastule, kus küberkuritegevuse ohud on kardinaalselt muutunud ning see suudab paljugi paremini kasutajat ning tema dokumente kaitsta. Alates eelmise aasta suvest on võimalik kõigil kasutajatel üle minna Windows 10-le TASUTA ja kui kord on juba üle mindud, siis kuni selle seadme elutsükli lõpuni on ka kõik Windowsi uuendused kasutajale tasuta kättesaadavad.

Kuidas valmistuda uuendamiseks.

Windows 10 on loodud töötama Windows 7 ja Windows 8/8.1 seadmetel. On väga tõenäoline, et sel juhul seade on ühilduv ning töötab Windows 10-ga. Kui uuendada, siis Windows tuvastab ise ära kas süsteemi uuendus on võimalik või ei toeta vana tark- või riistvara uue Windows 10-ne installimist. Igaljuhul kui see peaks juhtuma, et tarkvara või riistvaral on mingi tõrge, siis peaks seadme viima ekspertide juurde kes uue tarkvaraga abiks oleks. Uuenduse läbiviimiseks tuleb kasutajal varuda veidi aega. Laias laastus võtab tarkvara paigaldus aega tund aega, vanem sülearvuti võtab kauem aega, kuid uutel ja võimekatel seadmetel võib see ka poole tunniga õnnestuda.

Uuendus on tasuta. Kuidas saab nii olla ?

Windows 10 on suur samm personaalse kasutuskogemuse poole. Aeg läheb edasi ja samuti püsib Windows sellega kaasas. Kasutaja ei pea oma aega pühendama operatsioonisüsteemi uuendamistele ja seadmete häälestamisele. Kasutuskogemused peavad olema mobiilsed, mitte ainult seade, mida kasutatakse. Tänu uuele Windows 10-le jõuavad tavakasutajad kiirelt tänapäevasele turvalisele platvormile, mis pakub kõiki neid kogemusi. Õnneks pole uus platvorm ühekordne. Uuendades operatsioonisüsteemi kohe on klientidel võimalik saada tasuta kõiki uuendusi. Kasutajal on võimalik väga palju lisaväärtust saada, nii kasutajakogemuse, funktsionaalsuse ning võimalus alati kasutada kõike hilisemat versiooni Windowsist. See pole enam toode, vaid teenus!